• Skup monet

Skupujemy monety do gry FIFA 20 na platformy: Windows PC , Playstation 4 , XBOX ONE.

Zanim wypełnisz formularz zapoznaj się z poniższymi informacjami.

 1. Aby sprzedać nam monety wysyłacie tylko konta które posiadają działający rynek transferowy WEB APP.
 2. Prosimy nie wysyłać nowych, ledwo założonych kont ponieważ rynek transferowy WEB APP będzie zablokowany.
 3. Aby aktywować rynek transferowy WEB APP należy grać codziennie po dwa mecze. Trzeba grać wszystkie tryby gry: batlles , draft offline , draft online , rivals oraz fut chempions. Można też codziennie sprzedać kilka kart na rynku. 
 4. Formy zapłaty za monety to: PAYSAFECARD lub PRZELEW.
 5. Na liście transferowej konta z którego sprzedajecie nam monety nie mogą znajdować się żadne karty (przed wysłaniem nam konta w celu sprzedania monet należy wyczyścić listę transferową tak aby była ona pusta).
 6. Jeżeli wybieracie sposób zapłaty jako PAYSAFECARD wtedy płacimy tylko równe kwoty ponieważ nie da się podzielić kodu PAYSAFECARD np. gdy system wyliczy zapłatę na kwotę 97 zł za monety to wtedy zaokrąglimy wypłatę do równej kwoty w dół i wypłacimy tylko 90 zł PAYSAFECARD (kwota przy zapłacie PAYSAFECARD musi być podzielna przez 10 zł w innym wypadku zaokrąglimy w dół o 10 zł).
 7. Przy zapłacie PRZELEWEM otrzymujecie całą kwotę jaką pokaże wam system po przeliczeniu wartości monet np. gdy system wyliczy zapłatę na 97 zł to wtedy dostaniecie przelew na kwotę 97 zł (przy zapłacie PRZELEWEM zostanie zapłacona dokładnie taka sama kwota jaką pokaże wam system po przeliczeniu wartości monet).
 8. Gdy wysyłacie nam konto aby sprzedać swoje monety to prosimy nie logować się na konto do czasu gdy napiszemy wam wiadomość że ZLECENIE SPRZEDAŻY MONET ZAKOŃCZONE POMYŚLNIE .
 9. Można nam też sprzedać monety przez zakup zawodników w grze gdy nie macie aktywnego rynku WEB APP. W tym celu należy kontaktować się z nami na czacie strony.
 10. Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne blokady rynku transferowego przy sprzedaży monet z konta lecz dołożymy wszelkich starań aby tak się nie stało.
 11. Stosujemy najbardziej bezpieczne metody jakie są tylko możliwe dlatego czas oczekiwania czasami jest długi (naszym zadaniem jest jak najbezpieczniej zabrać monety z waszego konta bez ryzyka zablokowania rynku transferowego na koncie).
 12. Przybliżony czas realizacji zlecenia wyświetlany jest na tej stronie (czas jaki jest wyświetlony na stronie nie oznacza ostatecznego czasu w jakim zlecenie zostanie zrealizowane i może znacznie się wydłużyć jeżeli na koncie znajduje się dużo monet).
 13. Po zakończeniu pobierania wszystkich monet dostaniecie od nas wiadomość e-mail z informacją że ZLECENIE SPRZEDAŻY MONET ZAKOŃCZONE POMYŚLNIE oraz informacja o zapłacie za monety.
 14. Prosimy nie pisać i nie pytać kiedy zlecenie będzie zakończone bo wtedy uznajemy to jako spam i możemy zakończyć wasze zlecenie przed czasem (kończymy zlecenie i wypłacamy kwotę za monety jakie były pobrane do tego czasu).
 15. W celu sprzedaży nam monet należy wypełnić poniższy formularz (wypełnij wszystkie pola).
 • Czas realizacji
 • Dodaj opinię
 • Wyraź swoją opinię o serwisie

  Ten formularz nie zbiera żadnych danych identyfikujących Cię lub Twoje urządzenie końcowe (komputer, tablet, smartfon itp).
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
 • Wsparcie

Jeśli masz pytania, potrzebujesz wsparcia przy transakcji, lub chcesz porozmawiać na inny temat związany z naszymi usługami, skorzystaj z czatu znajdującego się w prawym dolnym rogu.