• Skup monet

            Skupujemy monety do gry FC 24 na platformy: 

            Windows PC , Playstation 4 , Playstation 5 , XBOX ONE , XBOX S , XBOX X.

            Zanim wypełnisz formularz zapoznaj się z poniższymi informacjami.

 1. Aby sprzedać nam monety wysyłacie tylko konta które posiadają działający rynek transferowy WEB APP (jeżeli nie działa rynek WebApp a chcesz nam sprzedać monety to wtedy należy napisać do nas na czacie strony i czekać na odpowiedź).
 2. Na koncie możecie normalnie grać przez cały czas trwania zlecenia nawet i w dzień (możecie grać nawet przez 24h na koncie). Nie można używać rynku transferowego na koncie bo nie jest to bezpieczne gdy sprzedajemy monety z konta. Gdy gracie na koncie to musicie być dostępni pod waszym email bo może się okazać że konto będzie potrzebne nam w danej chwili i wtedy piszemy na email (w przypadku braku odpowiedzi na nasz email o wylogowanie z konta zlecenie może zostać anulowane jeżeli sytuacja zdarzy się dwa razy). Monety które przybywają na koncie za każdy rozegrany mecz nie będą brane pod uwagę. Zalecamy jednak nie grać wcale na koncie i nie logować się na nim bo zwiększa to ryzyko bana na konto.
 3. Jeżeli pobieranie monet nie zostało jeszcze rozpoczęte to można zwiększać liczbę monet na koncie (gdy pobieranie monet zostanie rozpoczęte nie można wcale zmieniać stanu monet i używać rynku transferowego do czasu zakończenia zlecenia). Na koncie nie można zmniejszać liczby monet w żadnym wypadku. 
 4. Formy zapłaty za monety to: PAYSAFECARD lub PRZELEW.
 5. Na liście transferowej konta z którego sprzedajecie nam monety nie mogą znajdować się żadne karty (przed wysłaniem nam konta w celu sprzedania monet należy wyczyścić listę transferową tak aby była ona pusta).
 6. Jeżeli wybieracie sposób zapłaty jako PAYSAFECARD wtedy płacimy tylko równe kwoty ponieważ nie da się podzielić kodu PAYSAFECARD np. gdy system wyliczy zapłatę na kwotę 97 zł za monety to wtedy zaokrąglimy wypłatę do równej kwoty w dół i wypłacimy tylko 90 zł PAYSAFECARD (kwota przy zapłacie PAYSAFECARD musi być podzielna przez 10 zł w innym wypadku zaokrąglimy w dół o 10 zł).
 7. Przy zapłacie PRZELEWEM otrzymujecie całą kwotę jaką pokaże wam system po przeliczeniu wartości monet np. gdy system wyliczy zapłatę na 97 zł to wtedy dostaniecie przelew na kwotę 97 zł (przy zapłacie PRZELEWEM zostanie zapłacona dokładnie taka sama kwota jaką pokaże wam system po przeliczeniu wartości monet).
 8. Można nam też sprzedać monety przez zakup zawodników w grze gdy nie macie aktywnego rynku WEB APP. W tym celu należy kontaktować się z nami na CZACIE STRONY. 
 9. Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne blokady rynku transferowego przy sprzedaży monet z konta lecz dołożymy wszelkich starań aby tak się nie stało.
 10. W przypadku gdy rynek transferowy zostanie jednak zablokowany przed zakończeniem zlecenia to nie da się pobierać już monet z konta i wtedy wypłacamy kwotę za monety pobrane z konta.
 11. Aktualnie wypłaty nadawane są raz na 14 dni dla wszystkich. Jeżeli zlecenie zostało zakończone trzeba poczekać maksymalnie 14 dni na wypłaty.
 12. Stosujemy najbardziej bezpieczne metody jakie są tylko możliwe dlatego czas oczekiwania czasami jest długi (naszym zadaniem jest jak najbezpieczniej zabrać monety z waszego konta bez ryzyka zablokowania rynku transferowego na koncie).
 13. Nie odpisujemy wcale na wiadomości typu: kiedy zlecenie zostanie zakończone / ile zostało czasu do zakończenia / ile zostało monet (takie pytania traktujemy jako spam i możemy zakończyć zlecenie przed czasem lub nawet anulować).
 14. Przybliżony czas realizacji zlecenia wyświetlany jest na tej stronie (czas jaki jest wyświetlony na stronie nie oznacza ostatecznego czasu w jakim zlecenie zostanie zrealizowane i może znacznie się wydłużyć jeżeli na koncie znajduje się dużo monet).
 15. Jeżeli chcecie ZAKOŃCZYĆ ZLECENIE przed czasem to należy nam napisać o tym na email  a my wtedy wypłacimy kwotę za pobrane monety z konta do tego czasu jak były jakieś pobrane.
 16. Po zakończeniu pobierania wszystkich monet dostaniecie od nas wiadomość e-mail z informacją że ZLECENIE SPRZEDAŻY MONET ZAKOŃCZONE POMYŚLNIE oraz informacja o zapłacie za monety.
 17. W celu sprzedaży nam monet należy wypełnić poniższy formularz (wypełnij wszystkie pola).
 • Czas realizacji
 • Dodaj opinię
 • Wyraź swoją opinię o serwisie

  Ten formularz nie zbiera żadnych danych identyfikujących Cię lub Twoje urządzenie końcowe (komputer, tablet, smartfon itp).
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
 • Wsparcie

Jeśli masz pytania, potrzebujesz wsparcia przy transakcji, lub chcesz porozmawiać na inny temat związany z naszymi usługami, skorzystaj z czatu znajdującego się w prawym dolnym rogu.