• Skup kont z monetami

            Skupujemy konta z monetami do gry FC 24 na platformy: 

            Windows PC ,  Playstation 4 Playstation 5 , XBOX ONE , XBOX S , XBOX X.

            Zanim wypełnisz formularz zapoznaj się z poniższymi informacjami.

 1. Skupujemy tylko konta z monetami posiadające działający rynek transferowy WebApp.
 2. Prosimy nie wysyłać nowych, ledwo założonych kont ponieważ rynek transferowy WebApp będzie zablokowany.
 3. Skupujemy tylko konta graczy (na koncie musi być minimum 40 000 zarobku meczowego).
 4. Na twoim e-mail musi być wiadomość od EA która potwierdza że ten e-mail jest pierwszym jaki był przypisany do konta, czyli na jakim było zakładane konto (jeżeli e-mail był zmieniony to konta z monetami nie kupimy wcale). Można w takim wypadku sprzedać u nas same monety a potem można sprzedać same konto (do skupu samych kont nie wymagamy email z potwierdzeniem zakładania konta na tej poczcie email).
 5. Nie skupujemy kont EA PLAY oraz STEAM na Windows PC (takie konta będą zwracane).
 6. Nie skupujemy kont do których jest przypisane więcej niż jedno konto PSN lub XBOX LIVE.
 7. Nie skupujemy kont które miały jakieś ostrzeżenia lub były flagowane przez EA (takie konta będą wam zwracane).
 8. Karty niewymienne nie mają dla nas wartości i za takie nie płacimy nic więcej więc prosimy o to nawet nie pytać (liczą się tylko same monety na koncie).
 9. Weryfikacja logowania nie może być ustawiona na SMS ani aplikację (ma być ustawiona koniecznie na e-mail).
 10. Nie akceptujemy poczty na: @yahoo.com, @gmail.com, @mail.com, @outlook.com (akceptowana przez nas poczta to: @wp.pl , @o2.pl , @interia.pl , @int.pl , @onet.pl , @gazeta.pl). Jeśli masz inną pocztę to możesz sprzedać u nas same monety a potem zmienić email na koncie i sprzedać same konto (do skupu samych kont nie wymagamy email z potwierdzeniem zakładania konta na tej poczcie email).
 11. Formy zapłaty za konto z monetami to: PAYSAFECARD lub PRZELEW.
 12. Jeżeli wybieracie sposób zapłaty jako PAYSAFECARD wtedy płacimy tylko równe kwoty ponieważ nie da się podzielić kodu PAYSAFECARD np. gdy system wyliczy zapłatę na kwotę 97 zł za konto z monetami to wtedy zaokrąglimy wypłatę do równej kwoty w dół i wypłacimy tylko 90 zł PAYSAFECARD (kwota przy zapłacie PAYSAFECARD musi być podzielna przez 10 zł w innym wypadku zaokrąglimy w dół o 10 zł). 
 13. Przy zapłacie PRZELEWEM otrzymujecie całą kwotę jaką pokaże wam system po przeliczeniu wartości konta z monetami np. gdy system wyliczy zapłatę na 97 zł to wtedy dostaniecie przelew na kwotę 97 zł (przy zapłacie PRZELEWEM zostanie zapłacona dokładnie taka sama kwota jaką pokaże wam system po przeliczeniu wartości konta z monetami).
 14. W przypadku gdy będziecie chcieli zwrot konta to nie ma możliwości zwrotu za darmo tylko trzeba zapłacić opłatę 50 zł za poświęcony nasz czas na sprawdzanie konta (bez tej opłaty dla nas kont nie zwracamy wcale).
 15. Czas na sprawdzenie konta wyświetlany jest na tej stronie.
 16. W celu sprzedaży swojego konta z monetami należy wypełnić poniższy formularz (wypełnij wszystkie pola).
 • Czas realizacji
 • Dodaj opinię
 • Wyraź swoją opinię o serwisie

  Ten formularz nie zbiera żadnych danych identyfikujących Cię lub Twoje urządzenie końcowe (komputer, tablet, smartfon itp).
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
 • Wsparcie

Jeśli masz pytania, potrzebujesz wsparcia przy transakcji, lub chcesz porozmawiać na inny temat związany z naszymi usługami, skorzystaj z czatu znajdującego się w prawym dolnym rogu.