• Opinie klientów

Dawid

Dostałem monety. Polecam

Maciek

Transakcja przebiegła ok, przelew otrzymany

Dominik

Szybką realizacja zlecenia, na pieniądze też długo nie czekałem polecam🤍

baku

Zakupione konto za 80 zł zostało wysłane bardzo szybko. Śmiga jak ta lala kupiłem już 2 konta tutaj. Polecam brać w promocji opłaca się dużo lepiej jak nic 🙂

Flippo

Monety sprzedane bardzo szybko. Miałem kilka milionów i sprzedali w niecały tydzień. Nie pierwszy raz tu sprzedawałem więc polecam aż miło.

rysio

Kupiłem tu monety kolega polecił bo mówił że będzie gratis i chyba trafiłem na ten lepszy dzień bo faktycznie dostałem gratis i to nie taki mały więc polecam strona jest mega na wypasie

rutr

Miałem trochę wątpliwości czy skorzystać bo różne opinie w internecie, ale zaryzykowałem. Tydzień czekania, ale bana na razie nie ma, pieniądze przyszły bez problemy także jak komuś nie przeszkadza czas realizacji to polecam.

luck

dobre ceny i mozliwosci wyplaty. polecam

Tera

Szybko

kOZIOŁ

Sprzedane 20 mln bez banika no to super:)

  • Dodaj opinię
  • Wyraź swoją opinię o serwisie

    Ten formularz nie zbiera żadnych danych identyfikujących Cię lub Twoje urządzenie końcowe (komputer, tablet, smartfon itp).
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
  • Wsparcie

Jeśli masz pytania, potrzebujesz wsparcia przy transakcji, lub chcesz porozmawiać na inny temat związany z naszymi usługami, skorzystaj z czatu znajdującego się w prawym dolnym rogu.